Hakkımızda

Kadrosu, uzun yıllar Sağlık Sektöründe Global ve Kurumsal firmalarda işletmeci olarak hizmet vermiş Mühendis ve Uzmanlardan oluşan Makyaj Mühendislik; İlaç, Medikal Ürün, Biyo-teknoloji, Gıda, Gıda Takviyesi, Kozmetik ve Kimya alanlarında faaliyet gösteren yerli ve yabancı firmalara bakım-onarım alanında ihtiyaç duyulduğu her an kaliteli servis hizmeti vermek, rekabet edici fiyat ilkesiyle çözüm ortağı olmak ve uzun vadeli ilişkiler kurarak katma değer sağlamak amacıyla kurulmuştur.

Bu amaç doğrultusunda iş ortaklarımızın makine ve sistem verimlilikleri için harcayacakları iş gücü yerine ana faaliyet alanlarına daha fazla odaklanmalarına imkan yaratıyor, sektörlerinde daha güçlü ve rekabetçi pozisyona erişmelerini sağlıyoruz.

Uzun çalışma yılları sonucu edindiğimiz işletme deneyimi ve bilgi birikimi sayesinde, çözüm ortağı olduğumuz iş ortaklarımızın içinde bulundukları durumu, ihtiyaçları, beklentileri, gereksinimlerini ve gerekliliklerini çok iyi biliyoruz. Özellikle üretim kayıplarını ve dışa bağımlılığı azaltmak için güçlü tedarik zinciri altyapısı ile hizmetinizdeyiz.

Çözüm ortağı olduğumuz iş ortaklarımızın memnuniyet ve süreklilik ilkesi odaklı hizmet anlayışı, kaliteden ödün vermeden, planlanan zamanda talebi yerine getirmek temel felsefemizdir.